SportLV Live TV - ფეხბურთის მატჩების პირდაპირი ტრანსლაცია

ESPN   00:00 ESPN

Sky Sports 1   00:00 Sky Sports 1

Sky Sports News   00:00 Sky Sports News

XoneTV   00:00 XoneTV

Sky Sports 5   00:00 Sky Sports 5

Sky Sports 4   00:00 Sky Sports 4

Sky Sports 2   00:00 Sky Sports 2

BT Sport 2   00:00 BT Sport 2

Sky Sports 3   00:00 Sky Sports 3

BeIN Sport HD   00:00 BeIN Sport HD

BT Sport 1   00:00 BT Sport 1

FK SKA-Energiya Khabarovsk vs Baltika   06:00 FK SKA-Energiya Khabarovsk vs Baltika

Luch Energiya Vladivostok vs Volga Nizhny Novgorod   07:00 Luch Energiya Vladivostok vs Volga Nizhny Novgorod

Rostov Reserves vs Zenit St. Petersburg Reserves   07:00 Rostov Reserves vs Zenit St. Petersburg Reserves

Gamba Osaka vs Cerezo Osaka   08:00 Gamba Osaka vs Cerezo Osaka

Jubilo Iwata vs Giravanz Kitakyushu   08:00 Jubilo Iwata vs Giravanz Kitakyushu

Suwon Bluewings vs Pohang Steelers   08:00 Suwon Bluewings vs Pohang Steelers

Hong Kong vs North Korea, W   09:00 Hong Kong vs North Korea, W

FC Ufa vs FK Ural   09:00 FC Ufa vs FK Ural

Soccer AM Preview show   10:00 Soccer AM Preview show

Klaipeda vs Trakai   10:00 Klaipeda vs Trakai

Duisburg vs Eintracht Frankfurt, W   10:30 Duisburg vs Eintracht Frankfurt, W

Valencia vs FC Barcelona, W   10:45 Valencia vs FC Barcelona, W

Kashima Antlers vs Yokohama F. Marinos   11:00 Kashima Antlers vs Yokohama F. Marinos

Vissel Kobe vs Shimizu S-Pulse   11:00 Vissel Kobe vs Shimizu S-Pulse

Urawa Red Diamonds vs Kashiwa Reysol   11:00 Urawa Red Diamonds vs Kashiwa Reysol

Shonan Bellmare vs Mito Hollyhock   11:00 Shonan Bellmare vs Mito Hollyhock

Kawasaki Frontale vs FC Tokyo   11:00 Kawasaki Frontale vs FC Tokyo

Sanfrecce Hiroshima vs Albirex Niigata   11:00 Sanfrecce Hiroshima vs Albirex Niigata

Tokushima Vortis vs Omiya Ardija   11:00 Tokushima Vortis vs Omiya Ardija

Sagan Tosu vs Vegalta Sendai   11:00 Sagan Tosu vs Vegalta Sendai

Tom Tomsk vs Sibir Novosibirsk   11:00 Tom Tomsk vs Sibir Novosibirsk

FK Rostov vs FK Zenit St. Petersburg   11:30 FK Rostov vs FK Zenit St. Petersburg

South Korea vs North Korea, U16   12:00 South Korea vs North Korea, U16

Dalian Aerbin vs Shandong Luneng   12:00 Dalian Aerbin vs Shandong Luneng

FSV Frankfurt vs VFL Bochum   12:00 FSV Frankfurt vs VFL Bochum

TSV 1860 Munchen vs FC Ingolstadt 04   12:00 TSV 1860 Munchen vs FC Ingolstadt 04

2. Bundesliga Simulcast - Konferenz   12:00 2. Bundesliga Simulcast - Konferenz

SpVgg Greuther Furth vs 1. FC Kaiserslautern   12:00 SpVgg Greuther Furth vs 1. FC Kaiserslautern

Soccer Saturday   12:00 Soccer Saturday

Yenisey vs Gazovik Orenburg   12:00 Yenisey vs Gazovik Orenburg

Khimik Dzerzhinsk vs FK Anzhi Makhachkala   12:00 Khimik Dzerzhinsk vs FK Anzhi Makhachkala

Metalurg Donetsk vs FC Illychivets Mariupol   12:00 Metalurg Donetsk vs FC Illychivets Mariupol

BBC Football Focus   12:10 BBC Football Focus

Watford FC vs Bournemouth   12:15 Watford FC vs Bournemouth

Beijing Guoan vs Tianjin Teda   12:30 Beijing Guoan vs Tianjin Teda

Shanghai Shenhua vs Guizhou Renhe   12:45 Shanghai Shenhua vs Guizhou Renhe

Queens Park Rangers vs Stoke City   12:45 Queens Park Rangers vs Stoke City

Guangzhou Evergrande FC vs Shanghai Shenxin   13:00 Guangzhou Evergrande FC vs Shanghai Shenxin

Preussen Munster vs Sonnenhof Grossaspach   13:00 Preussen Munster vs Sonnenhof Grossaspach

Borussia Dortmund II vs Fortuna Koln   13:00 Borussia Dortmund II vs Fortuna Koln

FC Energie Cottbus vs Hallescher FC   13:00 FC Energie Cottbus vs Hallescher FC

FC Hansa Rostock vs Arminia Bielefeld   13:00 FC Hansa Rostock vs Arminia Bielefeld

German Bundesliga Preview Show   13:00 German Bundesliga Preview Show

AC Le Havre vs ESTAC Troyes   13:00 AC Le Havre vs ESTAC Troyes

FK Tosno vs Tyumen   13:00 FK Tosno vs Tyumen

Dinamo St. Petersburg vs Sakhalin   13:00 Dinamo St. Petersburg vs Sakhalin

KS Elbasani vs Flamurtari Vlore   13:00 KS Elbasani vs Flamurtari Vlore

Vllaznia Shkoder vs Apolonia Fier   13:00 Vllaznia Shkoder vs Apolonia Fier

KF Laci vs KF Tirana   13:00 KF Laci vs KF Tirana

Nyiregyhaza vs Gyori ETO FC   13:30 Nyiregyhaza vs Gyori ETO FC

AO Xanthi vs Levadiakos FC   14:00 AO Xanthi vs Levadiakos FC

Perugia Calcio vs Vicenza   14:00 Perugia Calcio vs Vicenza

Italian Serie B Simulcast - Diretta Gol   14:00 Italian Serie B Simulcast - Diretta Gol

Pro Vercelli vs Varese   14:00 Pro Vercelli vs Varese

Vicenza vs Frosinone Calcio   14:00 Vicenza vs Frosinone Calcio

Catania vs Modena FC   14:00 Catania vs Modena FC

AS Cittadella vs Pescara   14:00 AS Cittadella vs Pescara

Latina vs US Avellino   14:00 Latina vs US Avellino

AS Bari vs AS Livorno   14:00 AS Bari vs AS Livorno

Bologna FC vs FC Crotone   14:00 Bologna FC vs FC Crotone

Brescia vs Ternana   14:00 Brescia vs Ternana

CS Concordia Chiajna vs Botosani   14:00 CS Concordia Chiajna vs Botosani

Krylya Sovetov vs Volgar Astrakhan   14:00 Krylya Sovetov vs Volgar Astrakhan

Sokol Saratov vs FK Shinnik Yaroslav   14:00 Sokol Saratov vs FK Shinnik Yaroslav

Kuban Krasnodar vs Rubin Kazan   14:00 Kuban Krasnodar vs Rubin Kazan

FC Daugava Daugavpils vs FK Jelgava   14:00 FC Daugava Daugavpils vs FK Jelgava

FHK Liepajas Metalurgs vs BFC Daugavpils   14:00 FHK Liepajas Metalurgs vs BFC Daugavpils

Johvi FC Lokomotiv vs JK Trans Narva   14:00 Johvi FC Lokomotiv vs JK Trans Narva

Bundesliga Simulcast - Konferenz Live   14:30 Bundesliga Simulcast - Konferenz Live

FC Schalke 04 vs Eintracht Frankfurt   14:30 FC Schalke 04 vs Eintracht Frankfurt

FC Augsburg vs Werder Bremen   14:30 FC Augsburg vs Werder Bremen

VFB Stuttgart vs TSG Hoffenheim   14:30 VFB Stuttgart vs TSG Hoffenheim

Hamburger SV vs Bayern Munchen   14:30 Hamburger SV vs Bayern Munchen

SC Paderborn 07 vs Hannover 96   14:30 SC Paderborn 07 vs Hannover 96

FK Bodo Glimt vs Stromsgodset   14:30 FK Bodo Glimt vs Stromsgodset

GKS Piast Gliwice vs Cracovia Krakow   14:30 GKS Piast Gliwice vs Cracovia Krakow

Haskovo vs Levski Sofia   14:45 Haskovo vs Levski Sofia

English Premier League Simulcast   14:45 English Premier League Simulcast

SK Rapid Wien vs WAC Sankt Andra   15:00 SK Rapid Wien vs WAC Sankt Andra

Aston Villa vs Arsenal   15:00 Aston Villa vs Arsenal

Swansea City FC vs Southampton FC   15:00 Swansea City FC vs Southampton FC

Burnley FC vs Sunderland   15:00 Burnley FC vs Sunderland

Brighton and HA vs Blackpool FC   15:00 Brighton and HA vs Blackpool FC

Derby County vs Cardiff City   15:00 Derby County vs Cardiff City

Newcastle United vs Hull City   15:00 Newcastle United vs Hull City

Millwall FC vs Nottingham Forest FC   15:00 Millwall FC vs Nottingham Forest FC

Fulham FC vs Blackburn Rovers   15:00 Fulham FC vs Blackburn Rovers

Leeds United vs Huddersfield Town   15:00 Leeds United vs Huddersfield Town

Middlesbrough vs Brentford   15:00 Middlesbrough vs Brentford

Norwich City vs Birmingham City   15:00 Norwich City vs Birmingham City

Rotherham United vs Charlton Athletic   15:00 Rotherham United vs Charlton Athletic

Sheffield Wednesday vs Reading FC   15:00 Sheffield Wednesday vs Reading FC

Wolverhampton Wanderers vs Bolton Wanderers   15:00 Wolverhampton Wanderers vs Bolton Wanderers

Recreativo Huelva vs Lugo   15:00 Recreativo Huelva vs Lugo

Deportivo la Coruna vs Real Madrid   15:00 Deportivo la Coruna vs Real Madrid

Linfield FC vs Glenavon FC   15:00 Linfield FC vs Glenavon FC

Cliftonville FC vs Dungannon Swifts FC   15:00 Cliftonville FC vs Dungannon Swifts FC

Coleraine FC vs Ballymena United FC   15:00 Coleraine FC vs Ballymena United FC

Warrenpoint Town vs Crusaders FC   15:00 Warrenpoint Town vs Crusaders FC

Portadown FC vs Ballinamallard United   15:00 Portadown FC vs Ballinamallard United

Institute FC vs Glentoran FC   15:00 Institute FC vs Glentoran FC

Alloa Athletic vs Rangers FC   15:00 Alloa Athletic vs Rangers FC

Aberdeen FC vs Ross County   15:00 Aberdeen FC vs Ross County

IF Brommapojkarna vs BC Hacken   15:00 IF Brommapojkarna vs BC Hacken

Falkenbergs FF vs Orebro SK   15:00 Falkenbergs FF vs Orebro SK

Ostersunds FK vs Degerfors   15:00 Ostersunds FK vs Degerfors

GAIS Goteborg vs Landskrona   15:00 GAIS Goteborg vs Landskrona

Zavcr vs ND Gorica   15:00 Zavcr vs ND Gorica

FC Koper vs Maribor   15:00 FC Koper vs Maribor

OFK Belgrade vs Vozdovac   15:00 OFK Belgrade vs Vozdovac

NK Istra 1961 vs NK Zagreb   15:00 NK Istra 1961 vs NK Zagreb

Kayseri Erciyesspor vs Akhisar Belediyespor   15:00 Kayseri Erciyesspor vs Akhisar Belediyespor

BB Ankaraspor vs Karsiyaka   15:00 BB Ankaraspor vs Karsiyaka

Metalurg Zaporozje vs Vorskla Poltava   15:00 Metalurg Zaporozje vs Vorskla Poltava

Olympique Lyon vs Montpellier HSC, W   15:30 Olympique Lyon vs Montpellier HSC, W

Diosgyor vs Honved Budapest   15:30 Diosgyor vs Honved Budapest

Roda J.C vs Ajax Youth   15:30 Roda J.C vs Ajax Youth

Zbrojovka Brno vs Slovan Liberec   16:00 Zbrojovka Brno vs Slovan Liberec

Jihlava vs 1.FK Pribram   16:00 Jihlava vs 1.FK Pribram

Slovacko vs Dukla Praha   16:00 Slovacko vs Dukla Praha

Jablonec vs Dynamo Ceske Budejovice   16:00 Jablonec vs Dynamo Ceske Budejovice

Hobro vs Esbjerg FB   16:00 Hobro vs Esbjerg FB

BBC Final Score   16:00 BBC Final Score

Olympique Marseille vs Stade Rennes   16:00 Olympique Marseille vs Stade Rennes

Hapoel Petach Tikva vs Hapoel Beer Sheva   16:00 Hapoel Petach Tikva vs Hapoel Beer Sheva

Banga vs Sudova Marijampole   16:00 Banga vs Sudova Marijampole

Uniao Madeira vs SL Benfica B   16:00 Uniao Madeira vs SL Benfica B

OFI Crete vs Atromitos Athens   16:15 OFI Crete vs Atromitos Athens

FC Chiasso vs FC Aarau   16:30 FC Chiasso vs FC Aarau

FC Schaffhausen vs FC Luzern   16:30 FC Schaffhausen vs FC Luzern

Biel Bienne vs FC Sion   16:30 Biel Bienne vs FC Sion

German Bundesliga Highlight Show   16:30 German Bundesliga Highlight Show

Sport Huancayo vs Real Garcilaso   16:30 Sport Huancayo vs Real Garcilaso

FC Otelul Galati vs CFR Cluj   16:30 FC Otelul Galati vs CFR Cluj

Excelsior de Mouscron vs KRC Genk   17:00 Excelsior de Mouscron vs KRC Genk

CSKA Sofia vs Lokomotiv Sofia   17:00 CSKA Sofia vs Lokomotiv Sofia

ARD Sportschau   17:00 ARD Sportschau

Athletic Bilbao vs Granada CF   17:00 Athletic Bilbao vs Granada CF

FC Barcelona B vs Llagostera   17:00 FC Barcelona B vs Llagostera

CD Mirandes vs Sporting de Gijon   17:00 CD Mirandes vs Sporting de Gijon

AC Cesena vs Empoli FC   17:00 AC Cesena vs Empoli FC

Valerenga IF vs Molde FK   17:00 Valerenga IF vs Molde FK

Podbeskidzie vs Gornik Zabrze   17:00 Podbeskidzie vs Gornik Zabrze

FK Spartak Moscow vs Terek Groznyi   17:00 FK Spartak Moscow vs Terek Groznyi

NK Celje vs NK Rudar Velenje   17:00 NK Celje vs NK Rudar Velenje

Tartu JK Tammeka vs FC Flora Tallinn   17:00 Tartu JK Tammeka vs FC Flora Tallinn

Orduspor vs Antalyaspor   17:00 Orduspor vs Antalyaspor

Real Zaragoza vs Deportivo Alaves   17:15 Real Zaragoza vs Deportivo Alaves

Austrian Bundesliga Simulcast   17:30 Austrian Bundesliga Simulcast

SV Ried vs SK Sturm Graz   17:30 SV Ried vs SK Sturm Graz

FC Admira vs SV Grodig   17:30 FC Admira vs SV Grodig

SCR Altach vs FC Magna Wiener Neustadt   17:30 SCR Altach vs FC Magna Wiener Neustadt

FSV Mainz 05 vs Borussia Dortmund   17:30 FSV Mainz 05 vs Borussia Dortmund

West Ham United vs Liverpool FC   17:30 West Ham United vs Liverpool FC

Szombathelyi Haladas vs Fehervar   17:30 Szombathelyi Haladas vs Fehervar

Excelsior vs FC Dordrecht   17:30 Excelsior vs FC Dordrecht

Dundalk vs Shamrock Rovers   17:45 Dundalk vs Shamrock Rovers

FK Borac Banja Luka vs Zrinjski Mostar   18:00 FK Borac Banja Luka vs Zrinjski Mostar

HNK Hajduk Split vs RNK Split   18:00 HNK Hajduk Split vs RNK Split

Mersin Idman Yurdu vs Caykur Rizespor   18:00 Mersin Idman Yurdu vs Caykur Rizespor

Balikesirspor vs Galatasaray   18:00 Balikesirspor vs Galatasaray

Hapoel Kiryat Shmona vs Hapoel Tel Aviv   18:10 Hapoel Kiryat Shmona vs Hapoel Tel Aviv

Olympiacos Piraeus vs Veria FC   18:30 Olympiacos Piraeus vs Veria FC

RKC Waalwijk vs FC Volendam   18:45 RKC Waalwijk vs FC Volendam

ADO den Haag vs Go Ahead Eagles   18:45 ADO den Haag vs Go Ahead Eagles

NEC vs FC Emmen   18:45 NEC vs FC Emmen

Union Comercio vs UTC Cajamarca   18:45 Union Comercio vs UTC Cajamarca

RSC Anderlecht FC vs Club Brugge KV   19:00 RSC Anderlecht FC vs Club Brugge KV

Manta FC vs SD Quito   19:00 Manta FC vs SD Quito

Atletico Madrid vs Celta de Vigo   19:00 Atletico Madrid vs Celta de Vigo

Sabadell vs SD Ponferradina   19:00 Sabadell vs SD Ponferradina

UD Las Palmas vs Alcorcon   19:00 UD Las Palmas vs Alcorcon

FC Lorient vs Stade de Reims   19:00 FC Lorient vs Stade de Reims

Multiplex Ligue 1   19:00 Multiplex Ligue 1

Toulouse vs SM Caen   19:00 Toulouse vs SM Caen

FC Nantes vs OGC Nice   19:00 FC Nantes vs OGC Nice

FC Metz vs SC Bastia   19:00 FC Metz vs SC Bastia

Dinamo Bucharest vs CSMS Iasi   19:00 Dinamo Bucharest vs CSMS Iasi

NK Domzale vs NK Olimpija Ljubljana   19:05 NK Domzale vs NK Olimpija Ljubljana

Estudiantes La Plata vs Gimnasia La Plata   19:15 Estudiantes La Plata vs Gimnasia La Plata

Bohemians 1905 vs Slavia Prague   19:15 Bohemians 1905 vs Slavia Prague

Puskas Academy vs Lombard Papa   19:30 Puskas Academy vs Lombard Papa

Lech Poznan vs Zawisza Bydgoszcz   19:30 Lech Poznan vs Zawisza Bydgoszcz

AC Milan vs Juventus   19:45 AC Milan vs Juventus

Vitesse vs SC Heerenveen   19:45 Vitesse vs SC Heerenveen

The Strongest vs Blooming   20:00 The Strongest vs Blooming

Chico FC vs Pasto   20:00 Chico FC vs Pasto

 German Bundesliga Highlight Show   20:00 German Bundesliga Highlight Show

El Tanque Sisley vs CA Penarol   20:00 El Tanque Sisley vs CA Penarol

Vasco da Gama RJ vs Nautico Recife   20:10 Vasco da Gama RJ vs Nautico Recife

FC Santa Cruz vs Icasa   20:10 FC Santa Cruz vs Icasa

Sampaio Correa vs ABC Natal FC   20:10 Sampaio Correa vs ABC Natal FC

Vila Nova FC vs America Mineiro   20:10 Vila Nova FC vs America Mineiro

Ponte Preta vs Oeste   20:10 Ponte Preta vs Oeste

Club Olimpo de Bahia vs Belgrano de Cordoba   20:15 Club Olimpo de Bahia vs Belgrano de Cordoba

Nacional Madeira vs Sporting Braga   20:15 Nacional Madeira vs Sporting Braga

Espanyol vs Malaga CF   21:00 Espanyol vs Malaga CF

Leon de Huanuco vs Juan Aurich   21:00 Leon de Huanuco vs Juan Aurich

Universitario de Sucre vs Petrolero Yacuiba   22:00 Universitario de Sucre vs Petrolero Yacuiba

Tolima vs Huila   22:00 Tolima vs Huila

French Magazine Jour de Foot   22:00 French Magazine Jour de Foot

Portland Timbers vs Vancouver Whitecaps   22:00 Portland Timbers vs Vancouver Whitecaps

Cerro Porteno vs Sportivo Luqueno   22:10 Cerro Porteno vs Sportivo Luqueno

BBC Match of the Day   22:20 BBC Match of the Day

Atletico Mineiro vs SC Internacional   22:30 Atletico Mineiro vs SC Internacional

Sport Recife vs Coritiba FC   22:30 Sport Recife vs Coritiba FC

Puebla vs Chiapas   23:00 Puebla vs Chiapas

Club America Mexico vs Pachuca   23:00 Club America Mexico vs Pachuca

La Equidad vs Once Caldas   23:30 La Equidad vs Once Caldas

Universidad Cesar Vallejo vs San Simon   23:30 Universidad Cesar Vallejo vs San Simon

The Football League Show   23:40 The Football League Show

ვებგვერდის შესახებ

SportLV არის ვებსაიტი სადაც თქვენ შეგიძლიათ უყუროთ სხვადასხვა სპორტის სახეობის შეხვედრებსა და თამაშებს ლაივ რეჟიმში

თქვენი რეკლამის ადგილი