SportLV Live TV - ფეხბურთის მატჩების პირდაპირი ტრანსლაცია

ESPN   00:00 ESPN

Sky Sports 1   00:00 Sky Sports 1

Sky Sports News   00:00 Sky Sports News

XoneTV   00:00 XoneTV

Sky Sports 5   00:00 Sky Sports 5

Sky Sports 4   00:00 Sky Sports 4

Sky Sports 2   00:00 Sky Sports 2

BT Sport 2   00:00 BT Sport 2

Sky Sports 3   00:00 Sky Sports 3

BeIN Sport HD   00:00 BeIN Sport HD

BT Sport 1   00:00 BT Sport 1

Mlada Boleslav vs Viktoria Plzen   14:45 Mlada Boleslav vs Viktoria Plzen

Grasshopper Club Zurich vs FC Zurich   15:00 Grasshopper Club Zurich vs FC Zurich

Karpaty Lviv vs FC Illychivets Mariupol   15:00 Karpaty Lviv vs FC Illychivets Mariupol

FC Magna Wiener Neustadt vs SK Sturm Graz   15:30 FC Magna Wiener Neustadt vs SK Sturm Graz

Fehervar vs Debrecen   15:30 Fehervar vs Debrecen

Tyumen vs FK Anzhi Makhachkala   15:30 Tyumen vs FK Anzhi Makhachkala

FC Groningen vs Excelsior   15:45 FC Groningen vs Excelsior

Colo Colo vs Universidad Chile   16:00 Colo Colo vs Universidad Chile

Brondby IF vs FC Vestsjaelland   16:00 Brondby IF vs FC Vestsjaelland

Stoke City vs Swansea City FC   16:00 Stoke City vs Swansea City FC

Llagostera vs RCD Mallorca   16:00 Llagostera vs RCD Mallorca

Deportivo la Coruna vs Valencia CF   16:00 Deportivo la Coruna vs Valencia CF

Girondins Bordeaux vs SM Caen   16:00 Girondins Bordeaux vs SM Caen

SL Benfica B vs SC Farense   16:00 SL Benfica B vs SC Farense

Angelholms FF vs IK Sirius Uppsala   16:00 Angelholms FF vs IK Sirius Uppsala

Assyriska Sodertalje vs Landskrona   16:00 Assyriska Sodertalje vs Landskrona

Radomlje vs ND Gorica   16:00 Radomlje vs ND Gorica

Platanias vs AO Xanthi   16:15 Platanias vs AO Xanthi

Veria FC vs Levadiakos FC   16:15 Veria FC vs Levadiakos FC

SC Paderborn 07 vs Eintracht Frankfurt   16:30 SC Paderborn 07 vs Eintracht Frankfurt

Gefle IF vs IFK Norrkoping   16:30 Gefle IF vs IFK Norrkoping

IF Brommapojkarna vs AIK   16:30 IF Brommapojkarna vs AIK

Sporting Lokeren vs Club Brugge KV   17:00 Sporting Lokeren vs Club Brugge KV

AS Bari vs US Avellino   17:00 AS Bari vs US Avellino

Renaissance Berkane vs KAC Kenitra   17:00 Renaissance Berkane vs KAC Kenitra

Stabaek IF vs Viking Stavanger   17:00 Stabaek IF vs Viking Stavanger

Sandnes Ulf vs Sogndal   17:00 Sandnes Ulf vs Sogndal

Hamar Kamaratene Fotball vs Alta   17:00 Hamar Kamaratene Fotball vs Alta

Honefoss BK vs Strommen IF   17:00 Honefoss BK vs Strommen IF

Odd Grenland vs FK Bodo Glimt   17:00 Odd Grenland vs FK Bodo Glimt

Ullensaker Kisa IL vs Kristiansund BK   17:00 Ullensaker Kisa IL vs Kristiansund BK

Mjondalen IF vs Nest Sotra   17:00 Mjondalen IF vs Nest Sotra

Union Comercio vs Real Garcilaso   17:00 Union Comercio vs Real Garcilaso

Gornik Zabrze vs Wisla Krakow   17:00 Gornik Zabrze vs Wisla Krakow

Besiktas vs Sivasspor   17:00 Besiktas vs Sivasspor

Akhisar Belediyespor vs Kasimpasa SK   17:00 Akhisar Belediyespor vs Kasimpasa SK

Leganes  vs Real Betis   17:15 Leganes vs Real Betis

Oster vs GAIS Goteborg   17:20 Oster vs GAIS Goteborg

CD El Nacional vs Barcelona SC   17:30 CD El Nacional vs Barcelona SC

Gyori ETO FC vs Ujpest   17:30 Gyori ETO FC vs Ujpest

Metalurg Donetsk vs FC Zorya Luhansk   17:30 Metalurg Donetsk vs FC Zorya Luhansk

FC Dnipro Dnipropetrovsk vs Chernomorets Odessa   17:30 FC Dnipro Dnipropetrovsk vs Chernomorets Odessa

FC Kobenhavn vs Randers FC   18:00 FC Kobenhavn vs Randers FC

Manta FC vs CD Olmedo   18:00 Manta FC vs CD Olmedo

Elche CF vs FC Sevilla   18:00 Elche CF vs FC Sevilla

UD Las Palmas vs CD Numancia   18:00 UD Las Palmas vs CD Numancia

Canal Football Club   18:00 Canal Football Club

NK Slaven Koprivnica vs HNK Hajduk Split   18:00 NK Slaven Koprivnica vs HNK Hajduk Split

Pumas UNAM vs Pachuca   18:00 Pumas UNAM vs Pachuca

FK Napredak Krusevac vs FK Radnicki Nis   18:00 FK Napredak Krusevac vs FK Radnicki Nis

Beitar Jerusalem vs MS Ashdod   18:15 Beitar Jerusalem vs MS Ashdod

German Bundesliga Highlight Show   18:30 German Bundesliga Highlight Show

PAOK Saloniki vs Atromitos Athens   18:30 PAOK Saloniki vs Atromitos Athens

Racing Club vs Velez Sarsfield BA   19:00 Racing Club vs Velez Sarsfield BA

Rosario Central vs Newells Old Boys   19:00 Rosario Central vs Newells Old Boys

KRC Genk vs Westerlo   19:00 KRC Genk vs Westerlo

Raja Casablanca vs Olympique Safi   19:00 Raja Casablanca vs Olympique Safi

Rosenborg BK vs Valerenga IF   19:00 Rosenborg BK vs Valerenga IF

Polish League Magazine   19:00 Polish League Magazine

Vitoria Setubal vs Arouca   19:00 Vitoria Setubal vs Arouca

Steaua Bucharest vs Universitatea Cluj   19:00 Steaua Bucharest vs Universitatea Cluj

Sport Huancayo vs Universidad Cesar Vallejo   19:15 Sport Huancayo vs Universidad Cesar Vallejo

Santiago Morning vs Deportes Temuco   19:30 Santiago Morning vs Deportes Temuco

Mushuc Runa SC vs LDU Quito   19:30 Mushuc Runa SC vs LDU Quito

Inter Milan vs Napoli   19:45 Inter Milan vs Napoli

San Jose vs Sport Boys   20:00 San Jose vs Sport Boys

Nacional Potosi vs Jorge Wilstermann   20:00 Nacional Potosi vs Jorge Wilstermann

Palmeiras Sao Paulo vs Santos FC   20:00 Palmeiras Sao Paulo vs Santos FC

Atletico Paranaense vs Flamengo RJ   20:00 Atletico Paranaense vs Flamengo RJ

SC Internacional vs Corinthians SP   20:00 SC Internacional vs Corinthians SP

Figueirense FC vs Coritiba FC   20:00 Figueirense FC vs Coritiba FC

Cobresal vs Antofagasta   20:00 Cobresal vs Antofagasta

German Bundesliga Highlight Show   20:00 German Bundesliga Highlight Show

Villarreal CF vs UD Almeria   20:00 Villarreal CF vs UD Almeria

FC Barcelona B vs Alcorcon   20:00 FC Barcelona B vs Alcorcon

Equipe du Dimanche   20:00 Equipe du Dimanche

Montpellier HSC vs Olympique Lyon   20:00 Montpellier HSC vs Olympique Lyon

New York Red Bulls vs Columbus Crew   20:00 New York Red Bulls vs Columbus Crew

Club Nacional de Football vs CA Rentistas   20:00 Club Nacional de Football vs CA Rentistas

NOS Studio Voetbal   21:10 NOS Studio Voetbal

Club Deportivo Pereira vs Chico FC   21:15 Club Deportivo Pereira vs Chico FC

Universitario vs Real Potosi   22:00 Universitario vs Real Potosi

Union Espanola vs Cobreloa   22:00 Union Espanola vs Cobreloa

Spanish La Liga Highlights   22:00 Spanish La Liga Highlights

Club Alianza Lima vs Leon de Huanuco   22:00 Club Alianza Lima vs Leon de Huanuco

River Plate vs Belgrano de Cordoba   22:15 River Plate vs Belgrano de Cordoba

Vitoria Salvador vs Cruzeiro   22:30 Vitoria Salvador vs Cruzeiro

Botafogo vs Sport Recife   22:30 Botafogo vs Sport Recife

BBC Match of the Day   22:30 BBC Match of the Day

Caracas FC vs Tucanes Amazonas   22:30 Caracas FC vs Tucanes Amazonas

Club Atletico Atenas vs CA Cerro   23:00 Club Atletico Atenas vs CA Cerro

Deportivo Cali vs Millonarios   23:30 Deportivo Cali vs Millonarios

CPD Junior vs Atletico Nacional   23:30 CPD Junior vs Atletico Nacional

ვებგვერდის შესახებ

SportLV არის ვებსაიტი სადაც თქვენ შეგიძლიათ უყუროთ სხვადასხვა სპორტის სახეობის შეხვედრებსა და თამაშებს ლაივ რეჟიმში

თქვენი რეკლამის ადგილი